165 ₺ / Kişi


Açıklama

              URGANLI KAPLICALARI 

·         Asırlardır insanlığa şifa dağıtan "Urganlı Kaplıcaları", yıllardır hiç azalmayan sıcak suyuyla dünyanın sayılı kaplıcalarındandır. Çeşitli kaynaklardan beslenerek yüzeye ulaşan suyun pH değeri 6,3 - 6,7 ; su sıcaklığı ise 78 derededir. Renksiz ve berrak olan termal suyumuz bikarbonat, sodyum ve karbondioksit bakımından zengindir.

·         Kaplıcamızdaki termal suyumuz dizlerde, kollarda boyun, bel ve kalçalardaki romatizmalarda çok etkili bir tedavi sağlıyor.

·         78 derecelik şifalı su ödem çözücü etkisi ve elastik esneme özelliği ile bedeninizi rahatlatacak.

·         Sedef Hastalığı, dermatit ve akne gibi cilt hastalıklarınızı artık unutun. Çünkü "Eda Termal" termal suyu, cildin gözeneklerini açıp toksinleri dışarı sünger gibi emme özelliği sayesinde cildinize rahat bir nefes aldıracaktır.

·         Ameliyat travma sonrası iyileştirin, adelelerinizi gevşeten termal suyu ile daha çabuk tedavi olun.

·         Kadınlarda görülen adet ağrıları ve fonksiyonel kısırlıkları çözüme kavuşturun.

·         Tansiyon düşürücü etkisi olan kaplıca suyumuzla dolaşım sistmei hastalıklarının hayatınıza dolanmasına izin vermeyiniz.

·         Çok çalışmaktan kaynaklanan bel ağrısı, baş ağrısı, sinirlilik, uykusuzluk gibi belirtilerle kendini gösteren fibromialji sendromunu unutun. doğal güzellikleri ve termal kaplıca ile sorunlarınızı çözüme kavuşturun.

·         Termal suyumuz kireçlenme, romatizma, siyatik, lumbago, kadın hastalıkalrı ve bazı cilt hastalığına vb. birçok hastalığa iyi gelmektedir.

·         Kaplıcaya gelmeden önce yine de bir doktorunuza danışınız. İçme suyu olarak da mide, bağırsak ve böbrek hastalıklarının tedavisinde de kullanılır.

·         Sağlık Bakanlığı raporlarına göre ülkemizde kemik erimesine faydalı olan tek termal su bizim suyumuzdur.

 

Yorum Yap

Falez Turizm Hizmetleri whatsapp numarası