150 ₺ / Kişi


Açıklama

Pamukkale Turları Fiyatları

UNESCO’nun dünya mirası listesinde bulunan ve dünyanın dört bir yanından turist akınına uğrayan Pamukkale, hemen yakınında bulunan Hierapolis antik kenti ve Denizli’nin güzellikleriyle birlikte tarihsel ve kültürel seyahat arayan seyahat severlerin tercih ettikleri noktalardan birisidir. Pamukkale’nin her sene çok fazla turisti çeken tesislerinde konaklarken hem Pamukkale’nin geçmişten bugüne gelen ve hala korunan bozulmamış travertenlerinin büyüleyici dokusuna şahit olabilir hem de termal suyun tadını çıkarabilirsiniz. Denizli turları ve Pamukkale turları ile keyifle geçireceğiniz rahatlatıcı termal bir tatil gerçekleştirebilirsiniz.

Ziyaret yaptığınız döneme ve tur paketinizin içeriğine göre Pamukkale turları fiyat olarak farklılık göstereceğinden dolayı erken rezervasyon fırsatlarından hemen yararlanabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından turist akınına uğrayan Denizli ve Pamukkale için tur paketleri resmi tatil dönemleri ve bölgedeki otellerin doluluk oranlarına göre de dönemsel fiyat farklılığı göstermektedir. Erken rezervasyon fırsatlarının yanında Pamukkale’de size özel sunulan ayrıcalıklı tatilinize başlamadan önce bölgenin bütün güzelliklerini araştırarak size sunulan kültür turları imkanlarının ayrıcalıklı keyfini yaşayabilirsiniz. Böylece Pamukkale turlarının erken dönem özel fırsatları sayesinde eşsiz bir termal ve kültürel tatil deneyimi sizi bekliyor olacak.
Ucuz Pamukkale Turları

Tatilinizi planlamadan önce yurt içi turları fırsatlarını takip ederek size en uygun olanını seçebilirsiniz. Bunun için erken rezervasyon yaptırarak hem dönemsel fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecek hem de önceden bütün tatil planlarınızı yapabileceksiniz. Bozulmamış doğal dokusu, lüks termal otelleri ve sakin şehir hayatıyla birlikte keyifli bir tatil geçirmek isteyen pek çok turistin gözde tatil noktası olan Pamukkale, şimdi size de keyifli bir tatil deneyimi yaşatacak. Erken dönem ayrıcalıklarından yararlanarak hesaplı uçak bileti ve ucuz Pamukkale turları fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
Pamukkale Turlarında Mutlaka Yapılması Gereken Aktiviteler

Ege bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Denizli’de yöresel lezzetleri tatmanın yanında Pamukkale travertenlerinin keyfini yaşayacak aynı zamanda antik kentin içerisinde tarihi keşfedeceksiniz. Hierapolis bölgesine ve Denizli şehir merkezine oldukça yakın olan Karahayıt bölgesi ve Kırmızı Su termal bölgesi de size hiç unutamayacağınız bir termal tatil keyfi yaşatacak. Günübirlik olarak da Karahayıt’ta bulunan kaplıca termal tesislerinde konaklayabilir, hemen yakınında bulunan Pamukkale travertenlerinin keyfini yaşarken Hierapolis antik kentinde de tarihi bir gezi yapabilirsiniz. Bölgenin turistik merkezlerinin birbirlerine oldukça yakın olmasından dolayı rahatlıkla Denizli şehir merkezine de uğrayıp Bakırcılar Çarşısı, tarihi Kaleiçi Çarşısı gibi turistik yerleri gezebilir ayrıca bölgenin en önemli tatlarından olan Denizli kebabını deneyebileceğiniz pek çok noktaya da uğrayabilirsiniz.
Pamukkale Hafta Sonu Turları

Her şey dahil hafta sonu paket turların içeriği fiyatlara etki etmekle birlikte; uçak ya da otobüs bileti, otel konaklaması, havaalanı aktarması, rehberlik hizmetleri gibi birçok imkanla birlikte daha hesaplı olabilmektedir. Pamukkale otellerinde ve Denizli otellerinde hem konforun hem de termal kaplıca tesislerinin keyfine varabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarının yanında Denizli’de size özel sunulan ayrıcalıklı tatilinize başlamadan önce bölgenin bütün güzelliklerini araştırarak size sunulan yurt içi turlarının ayrıcalıklı keyfini yaşayabilirsiniz. Böylece her şey dahil Pamukkale gezi turları paketlerinin erken dönem özel fırsatları sayesinde eşsiz bir tatil deneyimi sizi bekliyor olacak.
Günübirlik Pamukkale Turları

Hafta sonu turlarının yanı sıra günübirlik gezi turları paketlerini de inceleyerek size en uygun tur paketlerini seçebilirsiniz. Denizli’ye ve Pamukkale’ye çevre illerden ve Türkiye’nin her yerinden düzenlenecek olan günübirlik turlarla bölgede eşsiz bir gün geçireceksiniz. Günübirlik kaplıca, antik kent, Pamukkale travertenleri ve Denizli merkezi turlarına katılabilir dilediğiniz paketi seçebilirsiniz.

Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak Denizli’de ve Pamukkale’de size özel sunulan ayrıcalıklı tatilinizi önceden planlayabilirsiniz.

Etiketler

Yorum Yap

Falez Turizm Hizmetleri whatsapp numarası