180 ₺ / Kişi


Açıklama

                                    AYVALIK TEKNE TURU

Siz değerli yolcularımızı belirlediğimiz duraklardan aldıktan sonra izmirden Ayvalığa doğru hareket ediyoruz. Yolda verdiğimiz kahvaltı sonrasında 11:30 hareket edecek teknemize  yanaşıyoruz

Turumuz saat 11:30 teknemizin Ayvalık Meydandaki yerinden hareketi ile başlıyor. Havanın durumuna göre değişiklik gösterebilecek bu güzergahlardan bazıları İncirli, Karaada,Akvaryum adası, Maden Adası,Çıplak ada, İlyosta, Kleopatra Koyu vb. muhteşem güzellikteki koyları içeriyor.

Animatörler ve yarışmalar eşliğinde devam eden turumuzda İlk Mola yerine geldikten sonra yüzme molası veriyoruz. toplamda 1 er saatlik 3 adet molamızın ilkininin sonunda öğle yemeğimize geçiyoruz Sınırsız Yöremize Özgü Mevsim Balıkları, Mevsim salata ile Makarna  (Balık sevmeyen misafirlerimize Köfte ve Tavuk alternatiflerimiz de mevcut)

Akşam Cunda Adasına gelmeden önce Meyve Servisine başlıyoruz.. Saat 17:30 da teknemiz Cunda Adasına yanaşıyor. Cunda Adasının muhteşem tarihi sokakları ve ünlü taksiyaris kilise müzesini rehber eşliğinde 1 saat boyunca gezme imkanı tanıyoruz.

18:30 da Cunda Adasından hareket eden teknemiz 19:00 civarında Ayvalıktaki kalkış noktamıza geri dönüşü ile son buluyor.

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR:ulaşım+rehberlik+tekne+öğle yemeği+araç içi ikramlar

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR: hertürlü kişisel harcama ve sabah kahvaltısı

 

İLETİŞİM: info@falezturizm.com        0232 271 01  11       www.falezturizm.com 

                                                             05434997547

Etiketler

Yorum Yap

Falez Turizm Hizmetleri whatsapp numarası